UDOSTĘPNIJ BAJKĘ EDUKACYJNĄ I POMÓŻ DZIECIOM!

Udostępniając bajkę, pomagasz dzieciom z AZS leczonym w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju. Im więcej udostępnień, tym większa pomoc!

PODARUJ SWOJEMU DZIECKU ATODERMisia

Teraz każde dziecko może mieć swojego ATODERMisia, który pomoże mu dbać o skórę! Dowiedz się, co trzeba zrobić, żeby otrzymać maskotkę.

ZOBACZ NASZĄ NOWOŚĆ, KTÓRA POMOŻE CI W WALCE ZE SWĘDZENIEM SKÓRY!

Od dzisiaj swędzenie przestaje być problemem dzięki Atoderm SOS Spray. Zobacz, w jaki sposób nasza nowość eliminuje swędzenie już w 60s.

WEŹ UDZIAŁ W WYZWANIU DLA SKÓRY BARDZO SUCHEJ I ATOPOWEJ!

Wejdź na www.wiecejdlaskory.pl i weź udział w wyzwaniu dla skóry bardzo suchej i atopowej. Do wygrania 1 z 500 zestawów kompleksowo odpowiadających na potrzeby bardzo suchej i atopowej skóry – Atoderm Huile de douche i Atoderm Intensive Baume.

ZOBACZ, JAK ATODERM POMÓGŁ ATOPIKOM!

W ramach kampanii #wiecejdlaskory rozdaliśmy aż 400 zestawów do higieny i pielęgnacji skóry atopowej: Atoderm Intensive Gel moussant i Atoderm Intensive Baume. Zobacz, jak atopicy ocenili skuteczność zestawu!

WAKACJE ATOPIKA – PRZYGOTUJ SIĘ DO WYJAZDU!

Zobacz, co warto wiedzieć przed wyjazdem na wakacje i jak prawidłowo zadbać o skórę małego atopika na wakacjach.

POZNAJ LISTĘ GABINETÓW MEDYCZNYCH WSPIERAJĄCYCH AKCJĘ

Atopowe zapalenie skóry wymaga wiedzy i codziennej pielęgnacji odpowiednimi dermokosmetykami. To konieczne, ale kosztowne, dlatego Bioderma chce wesprzeć wszystkie rodziny zmagające się z atopowym zapaleniem skóry.

WEŹ UDZIAŁ W WYZWANIU DLA SKÓRY DZIECKA!

Wejdź na www.wiecejdlaskory.pl i weź udział w wyzwaniu dla suchej skóry dziecka.

BIODERMA PARTNEREM POLSKIEGO TOWARZYSTWA CHORÓB ATOPOWYCH

Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych to grupa aktywnie wspierająca rodziny dotknięte problematyką chorób...

NOWE KUPONY RABATOWE

Odżywienie skóry zaczyna się już podczas kąpieli. Dlatego przy atopowym zapaleniu skóry ważna jest nie tylko odpowiednia...