MIT: ATOPOWYM ZAPALENIEM SKÓRY
MOŻNA SIĘ ZARAZIĆ

Rozwiązanie Bioderma

Stosuj olejek Atoderm Huile de douche do codziennej higieny suchej skóry dziecka, a po kąpieli posmaruj ją odżywczym kremem Atoderm Préventive. Dzięki temu przywrócisz skórze komfort i zapobiegniesz dalszemu wysuszaniu skóry. Oba te dermokosmetyki są hipoalergiczne, nie zawierają parabenów i nie zatykają porów. Doskonale odżywiają skórę bardzo suchą, podrażnioną i atopową.

Odpowiedź

Atopowe zapalenie skóry nie jest chorobą, którą można się zarazić. W dużej mierze jest uwarunkowana genetycznie. Jeśli jeden z rodziców cierpi na atopię, prawdopodobieństwo rozwoju choroby u dziecka wynosi 30%, jeśli dwoje – ryzyko wzrasta do 70%. Na AZS nie ma szczepionki. Jeśli jednak dziecko ma skórę suchą, ale jeszcze bez objawów atopii, należy zastosować odpowiednie działania prewencyjne.

ATODERM
PRÉVENTIVE

Pierwszy dermokosmetyk opracowany z myślą o profilaktyce atopowego zapalenia skóry u noworodków i starszych dzieci podatnych na alergie. Hamuje procesy wysuszenia skóry już od 1. dnia życia – po 29 dniach stosowania zmniejsza wysuszenie skóry o 64%*.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

ATODERM
HUILE DE DOUCHE

Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic.
Intensywnie odżywia i nawilża.
Otula skórę ochronnym płaszczem i trwale
odbudowuje barierę ochronną skóry.
Powstrzymuje dostęp alergenów i reguluje florę saprofityczną skóry.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

*Badanie kliniczne z udziałem 23 niemowląt i starszych dzieci ze skórą suchą lub bardzo suchą i AZS w wywiadzie rodzinnym.