MIT: NA ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY POMAGA GŁODÓWKA

Rozwiązanie Bioderma

Stosuj olejek Atoderm Huile de douche do codziennej higieny suchej skóry dziecka, a po kąpieli posmaruj ją balsamem Atoderm Intensive Baume. Dzięki temu przywrócisz skórze komfort i zapobiegniesz zaostrzeniom, poprawiając tym samym jakość życia całej rodziny. Oba te dermokosmetyki są hipoalergiczne, nie zawierają parabenów i nie zatykają porów.

Odpowiedź

Alergia pokarmowa dotyczy nawet 35% dzieci z AZS. Jej wykrycie w testach alergicznych nie oznacza jednak, że dziecku należy ograniczać jedzenie, a tym bardziej stosować głodówki. Ograniczenia dietetyczne oraz opóźnione wprowadzanie poszczególnych produktów pokarmowych do diety dziecka mogą zwiększać ryzyko rozwoju uczulenia na poszczególne alergeny pokarmowe. Dietę eliminacyjną należy zastosować wyłącznie po przeprowadzeniu szczegółowej diagnostyki i pod kontrolą lekarza.

ATODERM
HUILE DE DOUCHE

Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic.
Intensywnie odżywia i nawilża.
Otula skórę ochronnym płaszczem i trwale
odbudowuje barierę ochronną skóry.
Powstrzymuje dostęp alergenów i reguluje florę saprofityczną skóry.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

ATODERM
INTENSIVE BAUME

Kojący balsam emolientowy wzbogacony o działanie przeciwświądowe, odbudowujące barierę ochronną skóry i zapobiegające podrażnieniom. U 76% badanych, którzy stosowali produkt przez sześć miesięcy, nie wystąpiły nawroty*. Więcej niż emolient.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

* Badanie kliniczne z udziałem 130 pacjentów w wieku od 6 miesięcy do 15 lat cierpiących na umiarkowaną formę AZS. Produkt nakładano dwa razy dziennie przez sześć miesięcy.