MIT: SPOSOBEM NA STRES
U DZIECI, KTÓRE
SWĘDZI SKÓRA
JEST HIPNOZA

Rozwiązanie Bioderma

Stosuj olejek Atoderm Huile de douche do codziennej higieny skóry bardzo suchej, podrażnionej i atopowej, a po kąpieli posmaruj ją balsamem Atoderm Intensive Baume. Dzięki temu przywrócisz skórze komfort i zapobiegniesz zaostrzeniom, poprawiając tym samym jakość życia całej rodziny. Oba te dermokosmetyki są hipoalergiczne, nie zawierają parabenów i nie zatykają porów.

Odpowiedź

Stres nie sprzyja codziennemu życiu z atopowym zapaleniem skóry – pod jego wpływem objawy choroby ulegają zaostrzeniu. Głównym źródłem stresu u dzieci są szkoła, rówieśnicy, a także konflikty domowe. Stres związany jest z każdą większą zmianą - może się pojawiać nie tylko w obliczu negatywnych zdarzeń, ale również i tych pozytywnych. Nie da się całkowicie uniknąć stresujących sytuacji, jednak można zminimalizować ich wpływ na funkcjonowanie całego organizmu i jednocześnie zwrócić szczególną uwagę na kondycję skóry małego atopika, pamiętając o regularnym smarowaniu jej odpowiednimi emolientami.

ATODERM
INTENSIVE BAUME

Kojący balsam emolientowy wzbogacony o działanie przeciwświądowe, odbudowujące barierę ochronną skóry i zapobiegające podrażnieniom. U 76% badanych, którzy stosowali produkt przez sześć miesięcy, nie wystąpiły nawroty*. Więcej niż emolient.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

ATODERM
HUILE DE DOUCHE

Nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic.
Intensywnie odżywia i nawilża.
Otula skórę ochronnym płaszczem i trwale
odbudowuje barierę ochronną skóry.
Powstrzymuje dostęp alergenów i reguluje florę saprofityczną skóry.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

* Badanie kliniczne z udziałem 130 pacjentów w wieku od 6 miesięcy do 15 lat cierpiących na umiarkowaną formę AZS. Produkt nakładano dwa razy dziennie przez sześć miesięcy.