MIT: NA ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY POMAGAJĄ OKŁADY Z KAPUSTY

Rozwiązanie Bioderma

Stosuj Atoderm Intensive Gel moussant do codziennej higieny skóry bardzo suchej, podrażnionej i atopowej, a po kąpieli posmaruj ją balsamem Atoderm Intensive Baume. Dzięki temu przywrócisz skórze komfort i zapobiegniesz zaostrzeniom, poprawiając tym samym jakość życia całej rodziny. Oba te dermokosmetyki są hipoalergiczne, nie zawierają parabenów i nie zatykają porów.

Odpowiedź

AZS to choroba, o której podłożu wiadomo najmniej spośród wszystkich chorób alergicznych. Nie potrafimy do końca wytłumaczyć przyczyn nasilenia jej objawów – dlatego właśnie rodzice małych atopików często szukają domowych sposobów na walkę z chorobą. Jednym z nich są okłady z kapusty, o których mówi się, że mają łagodzić dolegliwości skóry atopowej. Nie trzeba jednak ryzykować. W aptekach można znaleźć odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne – zdecydowanie przyjemniejsze w aplikacji i hipoalergiczne; działające na przyczyny, a nie tylko na objawy.

ATODERM
INTENSIVE BAUME

Kojący balsam emolientowy wzbogacony o działanie przeciwświądowe, odbudowujące barierę ochronną skóry i zapobiegające podrażnieniom. U 76% badanych, którzy stosowali produkt przez sześć miesięcy, nie wystąpiły nawroty*. Więcej niż emolient.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

ATODERM
INTENSIVE
GEL MOUSSANT

Żel oczyszczający i natłuszczający. Delikatnie oczyszcza skórę bez naruszania warstwy hydrolipidowej. Trwale odbudowuje barierę ochronną skóry poprzez zwiększenie syntezy lipidów międzykomórkowych. Ogranicza rozwój patogennej flory bakteryjnej.

WIĘCEJ O PRODUKCIE

* Badanie kliniczne z udziałem 130 pacjentów w wieku od 6 miesięcy do 15 lat cierpiących na umiarkowaną formę AZS. Produkt nakładano dwa razy dziennie przez sześć miesięcy.